Collection: Best Selling Products
-
Butternut VT Maple Syrup - Vanilla Bean
Regular price $18.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $18.95 USD -
Gummy Sour Green Apples -
Regular price $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.95 USD -
Sour Balls Candy -
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.95 USD -
Asher's Chocolate Covered Potato Chips -
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Asher's - Chocolate S'mores -
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Almond Buttercrunch - 1 Pound
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Asher's - Almond Bark - Dark Chocolate - 1 lb
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Asher's Coconut Snowballs - 1 Pound
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Ashers's Chocolate Raspberry Jelly - Dark - 1 Pound
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Verburg Licorice All-Sorts - 1 Pound
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.95 USD -
Mary Janes - 1 Pound
Regular price $9.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.95 USD -
Peanut Smoothie - Milk Chocolate - 1 Pound
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Reese's Mini Peanut Butter Cups - 1 lb.
Regular price $13.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.95 USD -
Peach Rings - 1 Pound
Regular price $6.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 USD -
Marzipan - 1/2 lb (~16 pcs)
Regular price $12.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.95 USD -
Cinnamon Buttons - 1 lb.
Regular price $9.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.95 USD -
Apple Pie Fudge - 1 lb
Regular price $17.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $17.95 USD -
Apple Pie Fudge - 1/2 lb
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.99 USD -
Gummy Sour Green Apples -
Regular price $0.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $0.75 USD -
Vermont Collegiate -
Regular price $32.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $32.95 USD













