Collection: Best Selling Products
-
Vermont Ain't Flat T-Shirt -
Regular price From $15.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $15.00 USD -
Gimbals Scottie Dog Licorice 1 Pound -
Regular price $10.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.95 USD -
Gimbals Scottie Dog Licorice 1 Pound - Black
Regular price $10.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.95 USD -
Gift Certificate for in Store Use
Regular price From $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price From $10.00 USD -
Coffee Chocolate Truffles -
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / per$12.95 USDSale price From $4.95 USDSale -
Old Fashioned Penuchi Walnut Fudge -
Regular price From $8.99 USDRegular priceUnit price / perSale price From $8.99 USD -
Stonewall Kitchen Maple Bacon Onion Jam - 11.75 oz
Regular price $12.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.95 USD -
Bertie Bott's Beans
Regular price $2.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.95 USD -
Halladay's Potato Cheddar Chive Soup
Regular price $7.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.95 USD -
Halladay's Boursin Cheese Dip
Regular price $5.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.95 USD -
SaleGummy Pink Pigs -
Regular price From $0.50 USDRegular priceUnit price / per$1.25 USDSale price From $0.50 USDSale -
Boyer Clark Cup
Regular price $1.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.95 USD -
Nestle 100 Grand Bar - 1.5 oz
Regular price $3.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.25 USD -
Asher's Coconut Cream - Dark - 1 Pound
Regular price $24.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $24.95 USD -
Black Forest Chocolate Truffles -
Regular price From $4.95 USDRegular priceUnit price / perSale price From $4.95 USD -
Riding The Struggle Bus Sticker
Regular price From $1.49 USDRegular priceUnit price / perSale price From $1.49 USD -
Malted Milk Balls - Milk Chocolate 1lb
Regular price $19.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $19.95 USD -
Vermontage Hand & Body Lotion - 4 oz
Regular price $12.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.95 USD -
Stoneware Garden Marker -
Regular price $6.95 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.95 USD -
Maple Bacon Taffy -
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price / perSale price From $3.50 USD
















