Collection: Best Selling Products
-
Butternut VT Maple Syrup - Vanilla Bean
Regular price $27.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $27.00 CAD -
Gummy Sour Green Apples -
Regular price $12.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $12.00 CAD -
Sour Balls Candy -
Regular price From $7.00 CADRegular priceUnit price / perSale price From $7.00 CAD -
Asher's Chocolate Covered Potato Chips -
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $35.00 CAD -
Asher's - Chocolate S'mores -
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $35.00 CAD -
Almond Buttercrunch - 1 Pound
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $35.00 CAD -
Asher's - Almond Bark - Dark Chocolate - 1 lb
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $35.00 CAD -
Asher's Coconut Snowballs - 1 Pound
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $35.00 CAD -
Ashers's Chocolate Raspberry Jelly - Dark - 1 Pound
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $35.00 CAD -
Verburg Licorice All-Sorts - 1 Pound
Regular price $20.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $20.00 CAD -
Mary Janes - 1 Pound
Regular price $14.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $14.00 CAD -
Peanut Smoothie - Milk Chocolate - 1 Pound
Regular price $35.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $35.00 CAD -
Reese's Mini Peanut Butter Cups - 1 lb.
Regular price $20.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $20.00 CAD -
Peach Rings - 1 Pound
Regular price $10.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $10.00 CAD -
Marzipan - 1/2 lb (~16 pcs)
Regular price $19.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $19.00 CAD -
Cinnamon Buttons - 1 lb.
Regular price $14.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $14.00 CAD -
Apple Pie Fudge - 1 lb
Regular price $26.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $26.00 CAD -
Apple Pie Fudge - 1/2 lb
Regular price $13.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $13.00 CAD -
Gummy Sour Green Apples -
Regular price $2.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $2.00 CAD -
Vermont Collegiate -
Regular price $47.00 CADRegular priceUnit price / perSale price $47.00 CAD













